Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: jeremi

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 4 (+ 4 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez jeremi - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Stiuk to szlachetny tynk ozdobny. Tynk wenecki i stiuk wenecki to to samo. Dzięki odpowiedniej technice aplikacji doskonale imituje płyty marmurowe. Może być satynowy, błyszczący w szerokiej gamie kolorystycznej.
dodane 3535 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Odgromnik podłączony do masztu anteny jedynie zachęci pioruny by nas odwiedzały. Mamy koniec ery anten metalowych montowanych na masztach na dachach budynku by z jak najwyższego punktu łapać sygnał analogowy. Teraz wystarczy plastikową antenę wystawić na zewnątrz budynku, ale w miastach to nie zawsze jest konieczne. Podobnie ze wzmacniaczem. Często gdy mieszkamy blisko nadajnika sygnał cyfrowy nie wymaga wzmocnienia. Produkowane obecnie anteny nie są metalowe i nie ściągają piorunów. Groźniejsze dla urządzeń domowych są przepięcia w instalacji elektrycznej wywołane wyładowaniami atmosferycznymi. Polecam listwy przeciwprzepięciowe, a dla bardzo bojaźliwych wyposażone w gniazdo pod antenę TV. Bardzo czułe na wyładowania atmosferyczne są też napowietrzne linie telefoniczne, a szczególnie modemy i komputery podłączone w ten sposób do internetu. Również można dostać listwy zabezpieczające przed przepięciami na linii telefonicznej.
dodane 3733 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Do wylewania pustaków styropianowych powinniśmy zamawiać beton B15 i wypełniać pustaki ręcznie nie więcej niż trzy warstwy – około 75 cm lub mechanicznie maksymalnie do 3 m. Można beton przygotować na budowie w typowej proporcji 1:4:1, żwir o uziarnieniu 0-8. Musimy jednak pamiętać, że bardzo istotne jest staranne wypełnienie kanałów pustaków i nie zabrudzenie zamków. Ręczne wlewanie betonu może być bardzo pracochłonne i kłopotliwe.
dodane 3838 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Oczywiście, że tak. Bez najmniejszego problemu sprawa jest do zrobienia. Musisz tylko wykonać izolację pod podłogą w łazience. Jest to wygodne i funkcjonalne, nie ma żadnych zakamarków trudnych do czyszczenia. Ja lubię minimalizm więc może nie jestem obiektywny. ;)
dodane 3913 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie