Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: blondbond

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 4 (+ 4 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez blondbond - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Promiennik to zły pomysł. Gdybyś czytał wcześniejsze wpisy to jest tam informacja o termach gazowych do ogrzewania pomieszczenia gazem z butli z zamknięta komora spalania. Powietrze pobierają z zewnątrz pomieszczenia i tam wyrzucają spaliny. Można zrobić otwór w ścianie bocznej i już będzie działać. Zużycie gazu przy ciągłym paleniu na maxa to mniej więcej 11 kg na trzy dni przy pomieszczeniu 55 m. Nie wiadomo ile zużyjecie przy kąpieli i paleniu lamp. Podejrzewam, że przyda wam się co najmniej butla 33 kg lub przydomowy zbiornik propan-butan o większej pojemności
dodane 3072 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Widziałam kiedyś taki patent. Kaloryfery były w odległości nie większej niż metr i na tej samej ścianie podokiennej, ale przedzielone dobudowaną ścianką działową. Zamiast korków kończących kaloryfer były zamontowane rury na górze i dole które prowadziły do drugiego takiego samego kaloryfera. Na tym dołączonym był na wszelki wypadek założony odpowietrzacz. Całość działała sprawnie przez kilka lat. Jeżeli jest to w bloku spółdzielczym to lepiej nie chwalić się tym w administracji budynku. Są przecież obliczenia w ilości żeberek i specjalne pierścienie ograniczające przepływ pary przez kaloryfer.
dodane 3177 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
W takiej sytuacji jak Twoja (zakładam, ze kuchnia jest niewielka) ściany wykorzystuje się na szafki wiszące. Światło boczne więc odpada. Najlepsze będą halogeny (sufit), zajmują niewiele miejsca i fajnie wyglądają. Oświetlenie pod szafkami wiszącymi to też niezły pomysł...
dodane 3216 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Zasięgnij wiedzy czy ten Twój lakier (którym jest pomalowana podłoga) występuje w wersji połysk i półmat. Jak tak, to możesz uzyskać obniżenie połysku przez zmieszanie 2 opakowań lakieru z połyskiem i 1 opakowania półmatowego. Podłogę musisz trochę przeszlifować, odkurzyć, przetrzeć, potem polakierować 2 warstwami tej "mieszanki" lakierowej.
dodane 3253 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie