Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Ugo

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Ugo - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Nie wiem z jakiego jesteś rejonu Polski, ale wypożyczenie agregatu nie powinno przekroczyć 100 zł za dzień. Najczęściej to 70-80 zł. Kaucja wynosi około 2000 zł. Pamiętaj by do tynkowania używać gotowych mieszanek. Bo przy samodzielnym kładzeniu dają większą gwarancję że to się uda. Do tego Tynki gotowe najczęściej są produkowane z myślą o nakładaniu agregatem tynkarskim.
dodane 3733 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Doskonała do tego jest taśma naprawcza typu DUCT. Jest ona zbudowana z tkaniny pokrytej winylem i doskonale wytrzymuje działanie warunków atmosferycznych. Musisz mieć jednak świadomość że to działanie doraźne i za jakiś czas lepiej będzie zrobić to porządnie.
dodane 3838 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Cena zalania 1 m2 stropu grubości 18 cm to ok 250 zł (materiał, sprzęt i robocizna). Okolice Warszawy. Ceny mogą się różnic w zależności od regionu kraju.
dodane 3914 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie