Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: carbonarro

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 6 (+ 6 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez carbonarro - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Ja się zdecydowałem na "mieszankę", a mówiąc konkretniej na system zintegrowanego ogrzewania. Mam ogrzewanie z solarów (głównie do grzania wody) i z kominka, z którego z kolei ciepło leci do grzejników i podłogówki. Poszukaj sobie informacji na ten temat, ja akurat korzystałem z tego http://www.makroterm.pl/produkty/zintegrowane-ogrzewanie Wydaje mi się, że aktualnie takie rozwiązania są bardziej opłacalne niż stawianie na jeden konkretny rodzaj ciepła.
dodane 3417 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Hej, powiem Ci, że teraz to nawet się już nie zastanawiam, kiedyś miałem jeszcze wątpliwości. Wymieniałem niedawno instalację elektryczną w domu i zastanawiałem się właśnie nad kupnem akcesoriów elektrycznych na www.sklep-cseie.com.pl no i zaryzykowałem. Opłaciło się, bo jakość przedniej klasy ;)
dodane 3465 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Wiesz, co ja nie narzekam mam 120 metrów kw. dom i jest cieplutko. Jeśli masz jakieś wątpliwości to na stronie firmy Makroterm jest kalkulator, a także konfigurator ogrzewania i możesz za ich pomocą wyliczyć sobie odpowiednie wartości ;).
dodane 3496 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
kominek z plaszczem wodnym plus podlogowka plus kolektory sloneczne - najtaniej ja mam tak, zakładał mi makroterm i jestem mega zadowolony
dodane 3562 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Dokładnie, ja dostałem 45%dotacji plus dotacje z gminy i jestem bardzo zadowolony, kolektor sprawdza sie swietnie, wszystkiego mozna dowiedziec sie np. ze stronki makroterm.pl Mi montowali i wszystko najpierw dokładnie mi wytlumaczyli, jak dziala, gdzie sie instaluje itd. ciekawa sprawa z tym, ja widze efekty u siebie w domu
dodane 3623 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie