Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Maniek

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Maniek - ostatnio dodane:

 
 
+ -
2 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Rekuperatory to urządzenia będące częścią instalacji mechanicznej wentylacji w domu, które umożliwiają odzyskiwanie ciepła wywiewanego z domu. Nowoczesne rekuperatory pozwalają na odzyskanie nawet 95% ciepła, co zmniejsza koszty ogrzewania i jednocześnie umożliwia zachowanie dobrej jakości powietrza w domu. To tak jakbyś zimą miał otwarte okno przez które wlatuje nowe powietrze o takiej samej temperaturze jak w środku.
dodane 3591 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Blachodachówka jest tylko imitacją dachówki. A dachówka to materiał sprawdzony od setek lat, łatwy w naprawie, dużo bardziej wytrzymały, nie powoduje takiego nagrzewania się poddaszy latem. Jeżeli martwi Cię cena, zawsze możesz wybrać dachówkę cementową, a nie ceramiczną.
dodane 3592 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie