Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy można położyć kostkę brukową na wylewce betonowej?

Chciałbym położyć kostkę brukową na dotychczasowym chodniku, który jest zrobiony z wylewki betonowej, czy jest to możliwe.
tagi: wylewka, kostka, chodnik
dodane 3782 dni temu   |   przez: sadowy
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (4):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jak już wykładasz kostkę to polecam kostke FALA od pozbruka jest na prawdę świetna, nie chłonie wilgoci i łatwo się ją konserwuje sprawdz na pozbruk.pl
dodane 2451 dni temu   |   przez: Janusz89
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Chyba, że zrobić kostkę w inny sposób. Czyli przykleisz ją na klej do płytek np. atlasu. Wtedy nie będzie problemu z odprowadzeniem wody czy gromadzeniem w piasku którego nie ma. Problem pojawi się wówczas, gdy będziesz chciał to rozmontować i zrobić na nowo. Mój sąsiad miał wylewkę od schodów do furtki. Ona miała grubość kilku centymetrów. Dużo pracy zajęłoby skuwanie tego betonu. On akurat chciał kamienie ogrodowe zamontować. Poradziłem mu tak jak Tobie i jest zadowolony. Między kamienie wsypał piasek z cementem, a na wierzch coś takiego co powstaje ze szlifowania tych kamieni.
dodane 3742 dni temu   |   przez: budowlaniec2012
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
To nawet ciekawie musi wyglądać
dodane 2981 dni temu   |   przez: Hu-bert
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Można położyć, oczywiście trzeba najpierw zrobić podsypkę z piasku minimum 3-5 cm. Problem jest jednak z odprowadzeniem wody. Która przenikając przez kostkę nie przejdzie przez wylewkę betonową i będzie gromadzić się w podsypce. Zimą będzie to powodować wysadzanie kostki. Najlepiej rozbić wylewkę na drobne kawałki, potem ją usunąć lub zasypać piaskiem.
dodane 3780 dni temu   |   przez: waldi
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia wylewki betonowe i podłogowe na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika sadowy w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy można położyć kostkę brukową na wylewce betonowej?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie