Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Dobudowa ganku - czy potrzebne pozwolenie?

Witam,chce dobudować ganek do istniejącego domu , ganek wcześniej był został rozebrany i teraz chce dobudowac nowy, czy potrzebne jest pozwolenie na budowę , plan na ganek itp; dodam ze nie mam planu na dom ,dom stoi jakies 40 lat dostałam po babci, jak to teraz za to się zabrac od czego zacząć? w ogóle sie na tym prawie nie znam . a jak potrzebne pozwolenie do gdzie można go uzyskac ile to trwa ? i ile kosztuje?
tagi: dobudowa , ganek
dodane 3212 dni temu   |   przez: benka
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Zawsze ktoś może donieść, a wtedy nie będzie kolorowo.
dodane 1732 dni temu   |   przez: Wieslaww11
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Skoro nie ma planu nawet twojego domu to trzeba udać się do Starostwa powiatowego i poprosić o legalizację budynku który dostałaś od babci. Lepiej to zrobić teraz niż przyjdą sami z nadzoru, bo wtedy możesz mieć problemy. Musisz wykazać, że budynek otrzymałaś od babci, jakiś akt notarialny lub coś będzie raczej potrzebny.
dodane 2540 dni temu   |   przez: dascompany
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika benka w kategorii Pozostałe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Dobudowa ganku - czy potrzebne pozwolenie?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Pozostałe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie