Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Z czego wykonać litery do napisu 3D na zewnątrz?

Witam wszystkich serdecznie. W moim małym miasteczku pad pomysł, by na placu głównym postawić duży napis 3d z nazwą miejscowości. Taki na wzór tego z amsterdamu. I tu moje pytanie z czego wykonać taki napis? By był odporny na warunki atmosferyczne, chodzenie, siadanie na tym. Napis będzie ok 2m wysoki i ok 15m długi a szeroki to ok 1,5m. Dziękuję za każda pomoc. Pozdrawiam Marek.
tagi: litery 3D, napis
dodane 3213 dni temu   |   przez: marek80
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (0):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

Na to pytanie nie została udzielona jeszcze żadna odpowiedź.

Bądź pierwszy »
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika marek80 w kategorii Pozostałe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Z czego wykonać litery do napisu 3D na zewnątrz?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Pozostałe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie