Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czym zastąpić w oknach popularne zazdroski (małe firanki)

Miałam kiedyś w kuchni okna drewniane, i na gwoździkach miałem żyłkę a na nich wisiały tzw. "zazdroski", takie małe firaneczki. Okna wymieniliśmy na plastiki i nie wiem co teraz zrobić. Kuchnia jest w naturalnym drewnie i nie bardzo podobają mi się żaluzje metalowe, a te zazdroski już nam się znudziły.
tagi: firanki, okna, zazdrostki, żaluzje, rolety
dodane 3727 dni temu   |   przez: bobek
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Możecie założyć żaluzje drewniane, ale myślę że w kuchni to trochę słabe rozwiązanie. Ewentualnie możecie zamontować żaluzje materiałowe.
dodane 3545 dni temu   |   przez: budowlaniec2012
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Witam serdecznie, myślę że równie dobrym rozwiązaniem byłyby np żaluzje plisowane. Jest to produkt w plisowanego materiału. W tej konkretnej opcji porusza się ona po szybie na żyłkach, które są zamontowane do listwy przyszybowej okna. Można ją podciągnąć do góry ale można ją też opuścić i traktować właśnie jako zazdroski.(materiał nie jest przytwierdzony do górnej części skrzydła okiennego). Bogactwo materiałów jak i kolorystyka pozwolą na pewno dobrać coś, co będzie pasowało do wnętrza.
dodane 3657 dni temu   |   przez: Ulińscy
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Ostatnio w jakimś sklepie widziałem żaluzje drewniane. Bardzo ładne i chyba są w różnych odcieniach drewna. Jeżeli nie chcesz przykręcać do okien to proponujemy rolety na całą wnękę okienną. Duży wybór kolorystyczny w różnych sklepach powinien ułatwić dopasowanie do koloru ścian.
dodane 3726 dni temu   |   przez: zielonydom
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika bobek w kategorii Okna i drzwi na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czym zastąpić w oknach popularne zazdroski (małe firanki), weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Okna i drzwi lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie