Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak przedłużyć kaloryfer przez ścianę do drugiego pokoju?

Chcę w bloku podzielić duży pokój na pół. Okna są wprawdzie dwa na jednej ścianie, ale kaloryfer tylko pod jednym oknem. Czy jest jakiś sposób na to? Kaloryfer jest żeliwny taki żeberkowy.
tagi: kaloryfer
dodane 3463 dni temu   |   przez: niecierpliwy
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
wymień grzejnik na nowy np kermi i będzie zadowolony gwarantuje Ci to :) tylko przedłużanie, czy podłączanie grzejników dodatkowych musisz zgłosić administracji :)
dodane 2440 dni temu   |   przez: Kornel31
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Widziałam kiedyś taki patent. Kaloryfery były w odległości nie większej niż metr i na tej samej ścianie podokiennej, ale przedzielone dobudowaną ścianką działową. Zamiast korków kończących kaloryfer były zamontowane rury na górze i dole które prowadziły do drugiego takiego samego kaloryfera. Na tym dołączonym był na wszelki wypadek założony odpowietrzacz. Całość działała sprawnie przez kilka lat. Jeżeli jest to w bloku spółdzielczym to lepiej nie chwalić się tym w administracji budynku. Są przecież obliczenia w ilości żeberek i specjalne pierścienie ograniczające przepływ pary przez kaloryfer.
dodane 3462 dni temu   |   przez: blondbond
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika niecierpliwy w kategorii Ogrzewanie domu i kominki na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak przedłużyć kaloryfer przez ścianę do drugiego pokoju?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ogrzewanie domu i kominki lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie