Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Pralka w kuchni - dobry pomysł?

Jak myślicie, czy pralka w kuchni to dobry pomysł? Mam niewielką łazienkę, w której zmieści się co najwyżej mała pralka, z otworem u góry. Kuchnię natomiast mam przestronną i stąd moje pytanie. Na ile takie rozwiązanie jest funkcjonalne?
tagi: pralka w kuchni
dodane 3150 dni temu   |   przez: henry
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Zależy jak na to spojrzeć. Może się okazać, że układ mieszkania może pomagać w takim rozwiązaniu. Jeśli mamy małe mieszkanie z niewielką łazienką to pralka w kuchni często jest jedynym rozwiązaniem. W domy prywatnym gdzie posiadamy sporo przestrzeni, które często przekraczają 100 metrów można wygospodarować pomieszczenie gdzie umieścimy pralkę. Osobiście mam własny dom z wygospodarowanym tego rodzaju pomieszczeniem. Przekłada się to na brak hałasu jaki siłą rzeczy powoduje pracująca pralka.
dodane 3057 dni temu   |   przez: Ignacy Murowiec
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
To wszystko zależy. Mi osobiście taki pomysł się nie podoba. Segregowanie ciuchów w kuchni to raczej nie dla mnie. Bądź co bądź naturalnym miejscem dla pralki jest łazienka. No ale to tylko mój punkt widzenia.
dodane 3148 dni temu   |   przez: julia
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Ja również mam małą łazienkę, jednak nie wyobrażam sobie pralki w kuchni. Myślałaś może o pralkach do zabudowy? Myślę, że to też może być dobre i funkcjonalne rozwiązanie. Tutaj http://www.kreocen.pl/kategoria/Pralki-do-zabudowy-2_1081.html są różnego rodzaju oferty, różnych marek. Może znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam:)
dodane 1909 dni temu   |   przez: jj-kamila
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika henry w kategorii Aranżacje wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Pralka w kuchni - dobry pomysł?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Aranżacje wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie