Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Co poradzic na ruszające się panele?

Totalna załamka, mam założone panele, ale wylewka była chyba krzywa bo panele się wyraźnie gibają. Chcę to wszystko zerwać i zrobić od początku: panele, wylewka, stabilne podkłady. Był w podobnej sytuacji? Będę wdzięczny za jakieś (konstruktywne) rady.
tagi: panele podłogowe
dodane 3108 dni temu   |   przez: maciejewski
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Co do tego parkietu, to jak jego stan jeszcze nie jest totalną klęską, to można podkleić to co się rusza lub wręcz wyszlifować, uzupełnić wszelkie szczeliny i użytkować. Pamiętaj - zawsze zdążysz wszystko zerwać! Jeśli jednak jesteś nastawiony na zrywanie to trzeba by było frezarką oczyścić podłoże, wylać masę niwelującą, a po jej wyschnięciu położyć nową podłogę.
dodane 3106 dni temu   |   przez: kamysz
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia układanie parkietów na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika maciejewski w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Co poradzic na ruszające się panele? , weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie