Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy polecacie grzejniki Gavia? Jaka jest ich jakość?

Chciałbym wymienić grzejniki w mieszkaniu, a mój znajomy w zeszłym roku wymienił właśnie na grzejniki Gavia. Czy ktoś coś o tej firmie wie? Ma jakieś doświadczenie? Znajomy jest nawet zadowolony wyborem, ale wolałbym popytać jeszcze innych.
tagi: grzejnik, gavia, ogrzewanie
dodane 3419 dni temu   |   przez: elis71
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (6):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Nazwe słyszałem, ale jednak na tym się kończy. Natomiast jeżeli się na nie nie zdecydujesz to sprawdż ofertę Kermi zarówo grzejników dekoracynych, ścian grzewczych jak i opartych o technologię therm x2 :)
dodane 1478 dni temu   |   przez: Wieslaww11
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
uzupełniając poprzednią wypowiedź dodam, że oferta się powiększa a firma cieszy się coraz wiekszym zaufaniem i zainteresowaniem :)
dodane 1989 dni temu   |   przez: Kornel31
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
no moje zainteresowanie Kermi budzi ze wzglegu na grzejniki therm x-2 ;) bo technologia jest obiecujaca, zwlaszcza ze teraz jest promocja, gdzie mozna dostac ciuchy robocze :)
dodane 1958 dni temu   |   przez: michcio87
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Ja osobiście u siebie w domu zamontowałem grzejniki firmy Armatura. To znana firma, choć akurat grzejnikami zajmuje się od niedawna, ale jestem z nich bardzo zadowolony, możliwe, że firma, którą wskazałeś również jest dobra i ktoś coś o niej napisze, ale ja jej niestety nie znam.
dodane 2901 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Ja osobiście poleciłabym grzejniki firmy Kermi. Bardzo dobra jakość i dosyć szeroki wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie.
dodane 2113 dni temu   |   przez: Kornel31
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Szczerze z tym producentem nie miałem nic wspólnego, więc nie mam jak się o niej wypowiedzieć. Jednak od 3 lat rządzą u mnie grzejniki Kermi Therm x2 Plan-V z szeregowym przepływem. Nie mogę powiedziec złego słowa. Bardzo dobrze wykończone, o dużej mocy i gwarancji.
dodane 1527 dni temu   |   przez: Amadeuszz32
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika elis71 w kategorii Ogrzewanie domu i kominki na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy polecacie grzejniki Gavia? Jaka jest ich jakość?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ogrzewanie domu i kominki lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie