Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak robi się tynki dekoracyjne? Jakiego materiału użyć?

Czy ktoś wie jak robi się tak zwane tynki dekoracyjne? czy ekipa, która robi normalne tynki może też zrobić takie? Jakiego materiału używa się do tynków ozdobnych? Czy to wychodzi drogo?
tagi: tynki dekoracyjne
dodane 3761 dni temu   |   przez: Magdalena
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jest taka specjalna masa, którą można barwić, albo najpierw nałożyć tynk na ścianę i dopiero następnie pomalować. Sposobów nakładania jest sporo, mój kolega nałożył taki tynk na ścianę i przykleił do niego folię spożywczą. Po chwili oderwała, efekt był piorunujący. Można nakładać pacą, szpachelką, jak kto woli. Sam sobie to zrobisz, a wtedy będzie Cie bardziej cieszyło. jeśli chodzi o tynk Tikurilla to 15 kg kosztuje ok. 120 zł a to starcza na 3-4 m2 w zależności jak duże robisz straty przy nakładaniu. Farbę proponuję użyć również tikurilli z mieszalnika. Mam wówczas ponad 2000 kolorów.koszt w zależności od koloru od 60 do nawet 150 zl za litr. Ale jest dość wydajna, choć w przypadku malowania tynku gdzie powierzchnia nie będzie gładka wydajność może wynieść 8-10 m2 z litra, a musisz liczyć 2-krotne malowanie. Jeśli masz trochę kasy to na koniec możesz całość przemalować jeszcze specjalną bejcą, żeby powiększyć efekt końcowy.
dodane 3190 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Bez profesjonalnej ekipy efekt może być mizerny. Lepiej zlecić robotę profesjonalistom z porządnym sprzętem. Dobrze by było jakbyś sprecyzował o jaki efekt Ci chodzi. Zobacz sobie inspiracje tutaj [url=http://twojasciana.com.pl/szpachlowanie-natryskowe-poznań[/url]
dodane 1870 dni temu   |   przez: twojasciana
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia malowanie ścian na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Magdalena w kategorii Tynki i wylewki na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak robi się tynki dekoracyjne? Jakiego materiału użyć?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Tynki i wylewki lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie